Wybierz język: PL | EN | DE

Obecna działalność

Dynamiczny rozwój Firmy KUPIEC S.A. i współpraca z wieloma odbiorcami i dostawcami złomu w kraju i za granicą oraz długoletnia obecność na rynku mogą być dla Państwa gwarancją solidnej i satysfakcjonującej współpracy. Dostarczamy złom bezpośrednio do hut więc możemy zaoferować naszym Klientom konkurencyjne ceny (czytaj więcej: skup i sprzedaż złomu).

Oferujemy szeroką gamę asortymentu takiego jak wyroby hutnicze. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidulanie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki sprawnej obsłudze klienta, zapewniamy maksymalnie satysfakcjonujący czas przy realizacji zamówień ( czytaj więcej w zakładce: wyroby hutnicze)

Posiadamy w swojej ofercie kruszywa hutnicze różnych asortymentów – w zależności od potrzeb klienta ( czytaj więcej w zakładce: kruszywa hutnicze).

Prowadzimy również szereg usług związanych z Transportem. Posiadamy samochody przede wszystkim do transportu złomu lub przewozu kontenerów. Samochody wyposażone są w HDS-y. Posiadamy również transport do 3,5 Tony (czytaj więcej: Usługi)

Świadczymy usługi związane z przeładunkiem, który odbywa się za pomocą wózka widłowego jak i usług magazynowania. Nasza baza wyposażona jest w wagę samochodową do 60 Ton (czytaj więcej Przeładunek, Magazynowanie)

W ramach usług wyburzeniowych współpracujemy z zewnętrzną firmą. Współpraca na tym poziomie pozwala nam pozyskiwać szereg surowców wtórnych powstałych w czasie wyburzania obiektów, budynków, hal przemysłowych, mostów itp.

Obecnie nasza spółka zajmuje się wdrażaniem w życie projektu.
GEKON (Generator Koncepcji Ekologicznych). Idea pobudzenia innowacyjności polskiej gospodarki i zaoferowania na rynku kompleksowego i nowoczesnego programu mającego na celu wsparcia rozwoju i wdrażania technologii w obszarze ekoinnowacji.

Program jest wspólną inicjatywą Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Dzięki tej współpracy powstaje Innowacyjna technologia przetwarzania drutu ze zużytych opon do postaci pełnowartościowego produktu w procesie metalurgicznym. (czytaj więcej w: Projekty UE).

Dokumenty do pobrania

Jesteśmy Członkiem:

hiph, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa Polish Steel Association

Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa
Polish Steel Association